Pagėgių r. sav. valdžia domėjosi Rukų bažnyčios ateitimi

2009 m. lapkričio 11 d. Savivaldybės meras Virginijus Komskis ir Stoniškių seniūnijos seniūnas Stanislovas Bagdonas susitiko su Rukų evangelikų liuteronų parapijos pirmininku Augustu Dravininku. Meras domėjosi Rukų evangelikų liuteronų bažnyčios stoviu. Augustas Dravininkas mielai aprodė Rukų bažnyčią, papasakojo pastarųjų metų bažnyčios gyvavimo istoriją.

Vakar Stoniškių kultūros namuose rinkosi Plaškių, Šilgalių ir Stoniškių parapijų gyventojai. Į susitikimą su gyventojais vyko Savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Vytautas Gedvainis ir Stoniškių seniūnijos seniūnas Stanislovas Bagdonas.

Susitikimo su gyventojais metu buvo aptarta pastaruoju metu bendruomenių gyventojams aktuali problema – „Kur parapijiečiams melstis?“. Susitikimo su gyventojais metu buvo nuspręsta, kad katalikų ir evangelikų liuteronų bendruomenės nuo šiol melsis vienoje bažnyčioje. Gyventojams pritarus, visų trijų bendruomenių pirmininkai pasirašys bažnyčios panaudos sutartį trisdešimčiai metų, kad katalikų parapijos bendruomenė galėtų dalyvauti įvairiose projektuose atstatant Rukų evangelikų liuteronų bažnyčios pastatą bei įrengiant bažnyčios vidų. Taip, anot parapijiečių, bus išsaugotas krašto kultūrinis paminklas.

http://www.pagegiai.lt/index.php?614950516

This entry was posted in Be temos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.