Parapijos namai

“Ir senatvė gali būti graži”

Buvusi Rukų evangelikų liuteronų parapijos klebonija yra naudojama, pirmiausia, kaip parapijos namai. Joje įrengta šildoma parapijos žiemos pamaldų salė. Po pamaldų, parapijiečiai ir svečiai yra kviečiami krikščioniškai bendrystei: valandėlę pabendrauti vienas su kitu prie kavos puodelio, užduoti rūpimus klausimus kunigui.

Likusiose patalpose veikia save išlaikantys “Našlių namai”. Parapija suteikia galimybę čia gyventi savimi gebantiems pasirūpinti senjorams ir yra pasirengusi teikti laikiną pastogę nuo stichinių nelaimių nukentėjusiems žmonėms. Tuo tikslu, bendradarbiaujant su Pagėgių r. savivaldybe, VšĮ “Liuteronų diakonija” bei LELB konsistorija, yra remontuojamos patalpos bei gerinamos gyvenimo sąlygos. Gyventojai ir patys yra kviečiami prisidėti prie savo gyvenamų patalpų remonto darbų.

Ateityje dar laukia daug darbų, tokių kaip stogo bei langų keitimas, antrojo aukšto remontas, todėl ieškome rėmėjų, kurie padėtų gerinti čia gyvenančių senjorų ar nukentėjusių nuo nelaimių gyvenimo sąlygas.

Mūsų siekis ir lozungas - ”ir senatvė gali būti graži“.

Norintiems skirti auką projektui…

Comments are closed.